Hasonló termékek (5)
Paraméterek és leírás
| Anyaga | Tömör fa |
|---|---|
| Tömör | Borovi fenyő |
| Kárpitozás | Szövet |
| Stílusa | Modern |
| Stílusa | Luxus |
| Típus | Széles |
| Ágyneműtartó | Ágyneműtartóval |
| Szín | Szürke |
| Anyaga | DTD |
| Túlméretes | Igen |
| Típus | Ágyazható |
| Anyaga | Szövet |
| Anyaga | Kárpit |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Forma | Sarok |
| Karfák | Karfákkal |
| Forma | Kanapék |
| Ülésmagasság | 40 cm |
| Ülésmélység | 60 cm |
| Kinyithatóság | Kihúzható |
| Magasság | 79 cm |
| Stílusa | Designos |
| Ülőhelyek száma | Négyszemélyes |
| Szélesség | 280 cm |
| Szélesség | 270 cm |
| Típus | Alacsony |
| Szoba | Játékszoba |
| Szoba | Szoba |
| Szoba | Iroda |
| Szoba | Nappali |
| Szoba | Dolgozószoba |
| Mélység | 145 cm |
| Szélesség | 278 cm |
| Gyártó | IH |
OFIANA XL sötétszürke ágyazható sarokkanapé: Nagy kanapé az egész családnak és a vendégeknek Az emberek nem azért vásárolnak nagyobb kanapét, hogy legyen hova leülniük, hanem azért, hogy legyen hova lefeküdniük. A sarokkanapé Ofiana 278 cm-es szélességben ezt kétféleképpen is megoldja egyszerre: a 100 cm széles ottomán elbír egy egész felnőttet, miközben az ülőfelület szabad marad a többiek számára. A sötétszürke szín nyugodt megjelenést kölcsönöz a nagy méretnek, a világos szobában pedig kellemes kontrasztként működik. Az Ofiana XL ágyazható sarokkanapé ágyneműtartót kínál a párnák, takarók és egyéb lakástextíliák számára, és egy tágas, 232×125 cm-es fekhellyé alakítható. A kárpitozott hátoldal pedig lehetővé teszi, hogy bárhol elhelyezze a szobában, nem csak a fal mellett. Kinek ideális választás az OFIANA XL sötétszürke sarokkanapé?
A nagyobb családok számára, ahol hárman vagy négyen is összejönnek egy filmre, és egy keskenyebb kanapé már nem elég. Azoknak, akik szeretnek feküdni a kanapén – a 100 cm széles ottomán teljes értékű pihenőhelyként szolgál. A gyakori vendégeket fogadó háztartásoknak, akik értékelni fogják a nagyobb fekhelyet és az ágyneműtartó helyet. Mindenkinek, aki egyetlen nagy kanapét részesít előnyben a kanapé és fotel vagy puff kombinálása helyett.
Mit kínál az OFIANA XL sötétszürke sarokkanapé?
Ágyazható funkciót az esti lazításhoz és az alkalmi alváshoz. 232×125 cm-es fekhelyet a vendégek számára vagy a kényelmes fekvéshez. 100 cm széles ottománt, amely önálló pihenőhelyként szolgál. Tágas ágyneműtartót az ágyneműhuzatok, paplanok és a szezonális textíliák számára. Hullámrugókat, amelyek támogatják a rugalmasságot és az ülés egyenletes kényelmét. T30-as PUR habot az ülő- és háttámla részben, amely segít megelőzni a gyors kiülést. Kárpitozott hátoldalt a nappaliban való szabad elhelyezéshez. Széles karfákat és mély ülést a kötetlen üléshez és fekvéshez.
Centaur 15 sötétszürke kárpitozás, amelyben gyönyörűen kiemelkedik a huzat struktúrája A szövet felülete csak akkor mutatkozik meg igazán, ha elegendő felület áll rendelkezésre. A 278 cm-es hosszúságon a fény egyszerre több elemen is megcsillan a huzat struktúráján, így a sötétszürke szín mélységet kap, és nem hat egybefüggő sötét falként. A szín szépen mutat a világos tölgy, a fehérített falak, a beton és a fekete fém mellett, de ugyanilyen jól illik a meleg dióhoz vagy a sárgaréz részletekhez is. A finoman strukturált huzat emellett kiemeli az ülőfelület lekerekített vonalait és tagolását. A kárpitszövet erős, strapabíró a mindennapi elhasználódással szemben, és alkalmas a rendszeres használatra. Jól megőrzi a megjelenését és a színét, így az Ofiana XL abban a nappaliban is megállja a helyét, ahol naponta használják. A stabil szerkezetet rugalmas ülés és minőségi habszivacs töltet egészíti ki. Együtt kellemes támaszt nyújtanak, segítenek megőrizni a kanapé alakját, és hozzájárulnak a kényelemhez a pihenés, a tévézés és a családdal töltött közös pillanatok során. Kiegészítők, amelyekkel optikailag világosabbá és lágyabbá teheti a sötétszürke Ofiana XL kanapét
Egy nagy szőnyeg krém- vagy zabszínben, amely túlnyúlik a kanapé és az ottomán körvonalán. Egy állólámpa meleg fénnyel az olvasáshoz és a nyugodt estékhez. Dekorpárnák krém-, homok-, rozsda- vagy világoszöld színben, akár nagyobb mennyiségben is. Egy vastagabb kötött takaró világos színben, amely megtöri a hosszú sötét felületet. Egy lekerekített dohányzóasztal világos fából, travertinből vagy fehér márványból, amely arányos a hosszabb ülőfelülettel.
Mit érdemes átgondolni a kanapé megrendelése előtt? Ennél a szélességnél érdemes méréseket végezni, mielőtt döntést hoz. A szabad falfelületen kívül gondoljon a szétnyitáshoz szükséges helyre, a kanapé körüli átjáróra, valamint a szállításkor az ajtókra és a lépcsőházra is. A blogcikkeink segítséget nyújthatnak:
Hogyan használjuk az ágyat és a kanapét egyben? Megéri az egyedi kanapé? Előnyök és hátrányok A legjobb kárpitanyagok a kanapék hosszú élettartamáért és modern megjelenéséért A kárpitozott kanapé tisztítása – eljárások, amelyek valóban működnek
PARAMÉTEREK:
Méret (SzéxMaxMé): 278 × 79 × 145 cm Fekhely mérete szétnyitás után: 232 × 125 cm Ülésmagasság: 40 cm Ülésmélység háttámlapárnák nélkül: 80 cm Ülésmélység háttámlapárnákkal: 60 cm Ottomán ülésmélysége háttámlapárna nélkül: 130 cm Ottomán ülésmélysége háttámlapárnával: 110 cm Anyaga: tömör borovi fenyő / DTD / T30 PUR hab / hullámrugók / Centaur #15 szövet kárpitozás Szín: sötétszürke Centaur szövet:
Grammsúly: 400 g/m² ± 10% A Martindale teszt szerinti ellenálló képessége a kikopással szemben: 50 000 ciklus Ellenálló képessége a bolyhosodással szemben: 4 Ellenálló képessége a kifakulással szemben: 6 – 7 Színtartóság dörzsöléssel szemben: 4 – 5
A termék színe a képeken az egyes képernyőbeállítások, valamint a fényviszonyok miatt, valamelyest eltérhet a termék valós színétől. A kárpitozott bútorok méreteinél a gyártási tűrések miatt előfordulhatnak kisebb méretbeli eltérések, általában ± 3 cm.
Gyakran ismételt kérdések ehhez a termékhez OFIANA XL ágyazható ülőgarnitúra ágyneműtartóval – sötétszürke
Hogyan tisztítsuk ki a kanapét otthon, profeszionális eszközök nélkül?
A kanapét otthoni körülmények között is kitisztíthatja, ha megfelelő tisztítószereket és a helyes eljárást alkalmazza. Először mindig érdemes eltávolítani a port és a szennyeződéseket, majd csak ezután alkalmazni a tisztítószert. A részletes útmutatót a „Hogyan tisztítsuk ki hatékonyan a kanapét – házi módszerek és bevált tippek” című blogbejegyzésünkben találja.
Hogyan szabaduljunk meg egyszerűen a régi kanapénktól?
A legegyszerűbb módja, ha igénybe vesz egy a régi bútorok elszállítására vagy környezetbarát hulladékkezelésére specializálódott szolgáltatást. Itt gondoskodnak arról is, hogy az anyagokat megfelelően szétválogassák és újrahasznosítsák. További információkat az „Hogyan szabaduljunk meg a régi kanapétól környezetbarát módon?” című blogbejegyzésünkben talál.
Hogyan javítsuk meg a kifeküdt vagy besüppedt kanapét?
A legtöbb esetben a kanapé töltete, a rugók vagy a tartólemez okozza a problémát. Ezek megerősítésével vagy cseréjével a kanapé gyakran visszanyerheti eredeti kényelmességét. A részletes útmutatót a „Hogyan javítsuk meg a sérült vagy régi kanapét anélkül, hogy ki kellene cserélni?“ című blogbejegyzésünkben találja.
Hogyan távolítsuk el a viaszt a kanapéból?
A viaszt érdemes először papíron keresztül, vasalóval vagy hajszárítóval enyhén felmelegíteni, hogy fellazuljon a szövet felszínéről. A maradékot ezután megfelelő kárpittisztító szerrel lehet eltávolítani. További hasznos tippeket a „Szennyeződések és szagok a kanapén? Hogyan szabadulhat meg tőlük." című blogbejegyzésünkben olvashat.
Hogyan tegyük kényelmesebbé a kihúzható kanapét a mindennapi alváshoz?
A kihúzható kanapé megfelelő kialakítása biztosíthatja a kényelmes alvást minden nap. Fontos a megfelelő fedőmatrac kiválasztása, valamint a kihúzó mechanizmus rendszeres ellenőrzése. A részletes útmutatót a „Hogyan tegyük kényelmesebbé a kihúzható kanapét mindennapi alváshoz?” című blogbejegyzésünkben találja.
Mivel tisztítsuk ki a szövet kanapét?
A legjobb, ha a kárpitozott bútorokhoz megfelelő, kímélő tisztítószereket használ. Kerülje az erős vegyszereket, mert károsíthatják a szövetet vagy foltokat hagyhatnak rajta. Blogbejegyzésünkben bevált otthoni megoldásokat és hasznos tippeket is talál a kanapé tisztításához.
Hogyan lehet környezetbarát módon megszabadulni a régi kanapénktól?
A régi bútorok leselejtezésekor fontos, hogy az egyes anyagok megfelelően legyenek szétválogatva és újrahasznosítva. Az ezzel a szolgáltatással foglalkozók ezt rendszerint biztosítják. Részletesen olvashat erről a "Hogyan szabaduljunk meg a régi kanapétól környezetbarát módon?” című blogbejegyzésünkben.
Hogyan javítsuk meg a törött rugót a kanapéban?
A törött vagy meglazult rugót sokszor elég csak megjavítani vagy kicserélni, így nem kell új bútort vásárolnia. Blogbejegyzésünkben praktikus tanácsokat talál arról, hogyan érdemes hozzáfogni a kanapé otthoni javításához.
Miért nyikorog a kanapé, és hogyan lehet megszüntetni?
A nyikorgást gyakran meglazult illesztések vagy az összenyomódott kárpitozás okozza. A csavarok meghúzásával vagy egy kisebb javítással sokszor könnyen megszüntethető a probléma. Egyszerű útmutatót a blogbejegyzésünkben talál erről: „Miért nyikorog a kanapé, és mit tehetünk ellene? Egyszerű javítási útmutató.“
Hogyan távolítsuk el a rágógumit a kárpitozott kanapéból?
A rágógumit érdemes először egy zacskóba csomagolt jéggel lehűteni. Amikor megkeményedik, óvatosan le lehet választani a felületről, majd a helyét megtisztítani. További hasznos tippeket a „Szennyeződések és szagok a kanapén? Hogyan szabadulhat meg tőlük." című blogbejegyzésünkben olvashat.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
Nakupujete zo Slovenska? Tento produkt nájdete aj na našom slovenskom internetovom obchode: Rohová rozkladacia sedačka Ofiana XL – tmavosivá ↗
Kapcsolódó kategóriák
BÚTOROK Nappali bútorok Ülőgarnitúrák Sarok ülőgarnitúrák Ágyazható ülőgarnitúrák Ülőgarnitúrák Ülőgarnitúrák típusuk szerint Ülőgarnitúrák a méretük szerint Ülőgarnitúrák az ülőhelyek száma szerint Ülőgarnitúrák szélesség szerint Ülőgarnitúrák a helyiség szerint Ülőgarnitúrák anyaguk szerint Ülőgarnitúrák színük szerint Ülőgarnitúrák a stílusuk szerint Olcsó ülőgarnitúrák L alakú ülőgarnitúrák Ülőgarnitúrák a funkciójuk szerint Ülőgarnitúrák ágyazható funkcióval
Széles ülőgarnitúrák Alacsony ülőgarnitúrák Négyszemélyes ülőgarnitúrák Ülőgarnitúrák 270 cm Ülőgarnitúrák 280 cm Ülőgarnitúrák a játszószobába Ülőgarnitúrák a szobába Ülőgarnitúrák az irodába Ülőgarnitúrák a nappaliba Ülőgarnitúrák a dolgozószobába Tömör fa ülőgarnitúrák Kárpitozott ülőgarnitúrák Szövettel kárpitozott ülőgarnitúrák Szürke ülőgarnitúrák Modern ülőgarnitúrák Luxus ülőgarnitúrák