Hasonló termékek (12)
Paraméterek és leírás
| Kárpitozás | Szövet |
|---|---|
| Típus | Egyszerű |
| Ágyneműtartó | Ágyneműtartó nélkül |
| Szín | Fehér |
| Lábak | Lábakkal |
| Gyártó | PM |
Molly puff – elegáns fehér bútordarab Egy praktikus, de ízléses és modern puffot keres az otthonába? A MOLLY lábtartó gyönyörű fehér színben készült és Now or Never 02 szövettel kárpitozott. Választhatja a nappaliba, a hálószobába vagy az előszobába is. A kompakt formájának köszönhetően könnyen áthelyezhető. Használhatja extra ülőhelyként, lábtartóként vagy puffként is. A Now or Never kárpitszövet nem csak nagyon szép, de praktikus tulajdonságokkal is rendelkezik. A felszíne nagyon puha, kellemes tapintású, de ennek ellenére nagyon ellenálló és könnyen karbantartható. A fehér színének hála könnyen kombinálható más bútordarabokkal. Megfelelő lehet a modern vagy a klasszikus stílusú otthonokba is. A stabilitását és a hosszú élettartamát a fekete műanyag lábai biztosítják. A MOLLY lábtartó nem csak kényelmes, de egy designos elem is, amely egy kanapé vagy egy fotel mellé is tökéletes választás lehet. A termék színe a képeken az egyes képernyőbeállítások miatt valamelyest eltérhet a valóságtól. PARAMÉTEREK:
Méret (SzéxMaxMé): 65 × 43 × 65 cm Anyaga: Now or Never 02 szövettel kárpitozva / forgácslap Szín: fehér Lábak színe: fekete Lábak anyaga: műanyag NOW OR NEVER szövet:
Összetétel: 100 % poliészter Grammsúly: 420 g/m2 +/- 5 g A Martindale teszt* szerinti ellenálló képessége a kikopással szemben> 100 000 ciklus Ellenálló képessége a bolyhozódással szemben: 3–4 – közepes és magas érték Ellenálló képessége a kifakulással szemben: 4–5 magas és legmagasabb érték
*Martindale teszt – a szövetek tartósságának, kopásállóságának a mérésére, kategorizálására született meg, és terjedt el mindenhol.
Gyakran ismételt kérdések ehhez a termékhez MOLLY puff – fehér
Hogyan tisztítsuk ki a kanapét otthon, profeszionális eszközök nélkül?
A kanapét otthoni körülmények között is kitisztíthatja, ha megfelelő tisztítószereket és a helyes eljárást alkalmazza. Először mindig érdemes eltávolítani a port és a szennyeződéseket, majd csak ezután alkalmazni a tisztítószert. A részletes útmutatót a „Hogyan tisztítsuk ki hatékonyan a kanapét – házi módszerek és bevált tippek” című blogbejegyzésünkben találja.
Hogyan távolítsuk el a viaszt a kanapéból?
A viaszt érdemes először papíron keresztül, vasalóval vagy hajszárítóval enyhén felmelegíteni, hogy fellazuljon a szövet felszínéről. A maradékot ezután megfelelő kárpittisztító szerrel lehet eltávolítani. További hasznos tippeket a „Szennyeződések és szagok a kanapén? Hogyan szabadulhat meg tőlük." című blogbejegyzésünkben olvashat.
Mivel tisztítsuk ki a szövet kanapét?
A legjobb, ha a kárpitozott bútorokhoz megfelelő, kímélő tisztítószereket használ. Kerülje az erős vegyszereket, mert károsíthatják a szövetet vagy foltokat hagyhatnak rajta. Blogbejegyzésünkben bevált otthoni megoldásokat és hasznos tippeket is talál a kanapé tisztításához.
Hogyan távolítsuk el a rágógumit a kárpitozott kanapéból?
A rágógumit érdemes először egy zacskóba csomagolt jéggel lehűteni. Amikor megkeményedik, óvatosan le lehet választani a felületről, majd a helyét megtisztítani. További hasznos tippeket a „Szennyeződések és szagok a kanapén? Hogyan szabadulhat meg tőlük." című blogbejegyzésünkben olvashat.
Hogyan újítsuk fel a régi puffot?
A régi puffokat egyszerűen és költséghatékonyan fel lehet újítani, például átfestéssel vagy újrakárpitozással. Blogbejegyzésünkben praktikus tippeket és inspirációkat talál arra vonatkozóan, hogy hogyan újíthatja fel a régi puffot olcsón, egyszerűen és stílusosan.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
Nakupujete zo Slovenska? Tento produkt nájdete aj na našom slovenskom internetovom obchode: Taburet Molly – biela ↗
Kapcsolódó kategóriák
BÚTOROK Nappali bútorok Puffok és lábtartók