Hasonló termékek (6)
Paraméterek és leírás
| Anyaga | Tömör fa |
|---|---|
| Kárpitozás | Szövet |
| Típus | Lábakkal |
| Típus | Széles |
| Ágyneműtartó | Ágyneműtartóval |
| Túlméretes | Igen |
| Szín | Krémszín |
| Anyaga | Szövet |
| Anyaga | Kárpit |
| Stílusa | Retro |
| Lábak | Lábakkal |
| Forma | Kanapék |
| Ülőhelyek száma | Háromszemélyes |
| Ülésmagasság | 43 cm |
| Kinyithatóság | Kihúzható |
| Szélesség | 200 cm |
| Mélység | 96 cm |
| Magasság | 86 cm |
| Ülésmélység | 63 cm |
| Lábak magassága | 11 cm |
| Kárpitozás | Bársony |
| Típus | Fejtámla nélkül |
| Típus | Kis |
| Típus | Alacsony |
| Kárpitozás | Velúr |
| Szoba | Szoba |
| Szoba | Iroda |
| Szoba | Nappali |
| Szoba | Dolgozószoba |
| Gyártó | ID |
Lépjen be a finomság és időtlen elegancia világába az IRA krémszínű kanapéval. Ez a semleges árnyalat könnyen illeszkedik bármilyen enteriőrbe – legyen szó klasszikus stílusról fa elemekkel vagy modern minimalizmusról fém részletekkel. Az IRA kihúzható kanapé tárolóhellyel nem csupán esztétikus kiegészítő, hanem praktikus megoldás is otthonába. A KLIK-KLAK mechanizmusnak köszönhetően egyszerűen átalakítható kényelmes ággyá. Az ülőrész alatti tárolóhely ágyneműk és egyéb apróságok tárolására szolgál. A Bonell rugókkal és T30-as nagy rugalmasságú habszivaccsal ellátott ülő- és háttámla maximális kényelmet biztosít mind üléskor, mind alváskor. A masszív fából és bútorlapból készült stabil szerkezet hosszú élettartamot garantál a kanapénak. A kanapé hátoldala a kárpittal megegyező színű anyaggal van bevonva, ami lehetővé teszi a szabad elhelyezést a térben. A krémszínű IRA a funkcionalitás és a stílus tökéletes ötvözete. A CLOUD egy 100% poliészterből készült zsenília anyag finom fényű felülettel, amely rendkívül kellemes és puha tapintású. A gyönyörű megjelenés mellett ellenáll a bolyhosodásnak, hosszú élettartamú, és gyakori használat mellett is megőrzi eredeti megjelenését. Magas színtartóssága biztosítja, hogy az anyag megőrizze élénk színeit még fénynek vagy dörzsölésnek kitéve is. Az anyag tartósságát a Martindale-teszt 35 000 cikluson keresztül igazolta, ami azt jelenti, hogy intenzív használatra is alkalmas. A még nagyobb kényelem és teljes értékű fekvőhely érdekében javasoljuk a kanapé kiegészítését egy fedőmatraccal. Minden kanapét érdemes díszpárnákkal feldobni. Többet ezek felhasználásáról cikkünkben olvashat. A termék színei a képernyő beállításaitól függően enyhén eltérhetnek a valós árnyalatoktól. PARAMÉTEREK:
Méret (SzéxMaxMé): 200 × 86 × 96 cm Alvófelület mérete: 118 × 195 cm Lábak magassága: 11 cm Anyag: Cloud 03 szövettel kárpitozva, tömör keret + bútortábla, Bonell rugók, magas rugalmasságú T30 hab Szín: krémszínű Teherbírás: 150kg
Gyakran ismételt kérdések ehhez a termékhez IRA kanapéágy tárolóval – krémszín
Hogyan tisztítsuk ki a kanapét otthon, profeszionális eszközök nélkül?
A kanapét otthoni körülmények között is kitisztíthatja, ha megfelelő tisztítószereket és a helyes eljárást alkalmazza. Először mindig érdemes eltávolítani a port és a szennyeződéseket, majd csak ezután alkalmazni a tisztítószert. A részletes útmutatót a „Hogyan tisztítsuk ki hatékonyan a kanapét – házi módszerek és bevált tippek” című blogbejegyzésünkben találja.
Hogyan szabaduljunk meg egyszerűen a régi kanapénktól?
A legegyszerűbb módja, ha igénybe vesz egy a régi bútorok elszállítására vagy környezetbarát hulladékkezelésére specializálódott szolgáltatást. Itt gondoskodnak arról is, hogy az anyagokat megfelelően szétválogassák és újrahasznosítsák. További információkat az „Hogyan szabaduljunk meg a régi kanapétól környezetbarát módon?” című blogbejegyzésünkben talál.
Hogyan javítsuk meg a kifeküdt vagy besüppedt kanapét?
A legtöbb esetben a kanapé töltete, a rugók vagy a tartólemez okozza a problémát. Ezek megerősítésével vagy cseréjével a kanapé gyakran visszanyerheti eredeti kényelmességét. A részletes útmutatót a „Hogyan javítsuk meg a sérült vagy régi kanapét anélkül, hogy ki kellene cserélni?“ című blogbejegyzésünkben találja.
Hogyan távolítsuk el a viaszt a kanapéból?
A viaszt érdemes először papíron keresztül, vasalóval vagy hajszárítóval enyhén felmelegíteni, hogy fellazuljon a szövet felszínéről. A maradékot ezután megfelelő kárpittisztító szerrel lehet eltávolítani. További hasznos tippeket a „Szennyeződések és szagok a kanapén? Hogyan szabadulhat meg tőlük." című blogbejegyzésünkben olvashat.
Mivel tisztítsuk ki a szövet kanapét?
A legjobb, ha a kárpitozott bútorokhoz megfelelő, kímélő tisztítószereket használ. Kerülje az erős vegyszereket, mert károsíthatják a szövetet vagy foltokat hagyhatnak rajta. Blogbejegyzésünkben bevált otthoni megoldásokat és hasznos tippeket is talál a kanapé tisztításához.
Hogyan lehet környezetbarát módon megszabadulni a régi kanapénktól?
A régi bútorok leselejtezésekor fontos, hogy az egyes anyagok megfelelően legyenek szétválogatva és újrahasznosítva. Az ezzel a szolgáltatással foglalkozók ezt rendszerint biztosítják. Részletesen olvashat erről a "Hogyan szabaduljunk meg a régi kanapétól környezetbarát módon?” című blogbejegyzésünkben.
Hogyan javítsuk meg a törött rugót a kanapéban?
A törött vagy meglazult rugót sokszor elég csak megjavítani vagy kicserélni, így nem kell új bútort vásárolnia. Blogbejegyzésünkben praktikus tanácsokat talál arról, hogyan érdemes hozzáfogni a kanapé otthoni javításához.
Miért nyikorog a kanapé, és hogyan lehet megszüntetni?
A nyikorgást gyakran meglazult illesztések vagy az összenyomódott kárpitozás okozza. A csavarok meghúzásával vagy egy kisebb javítással sokszor könnyen megszüntethető a probléma. Egyszerű útmutatót a blogbejegyzésünkben talál erről: „Miért nyikorog a kanapé, és mit tehetünk ellene? Egyszerű javítási útmutató.“
Hogyan távolítsuk el a rágógumit a kárpitozott kanapéból?
A rágógumit érdemes először egy zacskóba csomagolt jéggel lehűteni. Amikor megkeményedik, óvatosan le lehet választani a felületről, majd a helyét megtisztítani. További hasznos tippeket a „Szennyeződések és szagok a kanapén? Hogyan szabadulhat meg tőlük." című blogbejegyzésünkben olvashat.
A terméket más webáruházainkban is megtalálja:
Nakupujete zo Slovenska? Tento produkt nájdete aj na našom slovenskom internetovom obchode: Rozkladacia pohovka s úložným priestorom IRA – krémová ↗
Kapcsolódó kategóriák
BÚTOROK Nappali bútorok Kanapék és fotelek Kanapék Kihúzható kanapé Kanapéágyak Kanapék típusuk szerint Kanapék méret szerint Kanapék ülőhelyek száma szerint Kanapék szélesség szerint Kanapék a helyiség szerint Kanapék anyaguk szerint Kanapék szín szerint Kanapék stílusuk szerint Kanapék rendeltetésük szerint
Széles kanapék Kis kanapék Alacsony kanapék Háromszemélyes kanapék Kanapék a szobába Kanapék az irodába Kanapék a nappaliba Kanapék a dolgozószobába Tömörfa kanapék Kárpitozott kanapék Szövettel kárpitozott kanapék Bársonyos szövettel kárpitozott kanapék Velúr kanapék Fejtámla nélküli kanapék Kanapék huzattal Kanapék ágyneműtartóval Kanapék lábakkal Kanapék 200 cm Retro kanapék
Értékelések (1)
Rendben volt.