További ajánlatok
Hasonló termékek (24)
Fotótapéta Pünkösdi rózsa, Fotótapéta virágok és növények, w08014 : Uwalls.hu
Fotótapéta Fehér virágok és zöld levelek csoportja, Természet fotótapéta, Népszerű fotótapéta, u47962 - Tapeko.hu
Fotótapéta Futball labda, Fotótapéta tini szoba, Fotótapéta tini szoba futball, w08618 : Uwalls.hu
Fotótapéta Lótuszvirágok a tóban, dzsungel, trópusi művészet, zöldellő növényzet, Fotótapéta virágok és növények, u99454 : Uwalls.hu
Fotótapéta Fehér virágok és zöld levelek csoportja, Virágos fotótapéta, Népszerű fotótapéta, w01450 - Tapeko.hu
Fotótapéta Rózsaszín virágok és zöld levelek csoportja, Modern fotótapéta, Modern fotótapéta, w08221 - Muralas.hu
Fotótapéta Virágos csobbanás, 3d fotótapéta, Fotótapéta 3d virágok, u96631 : Uwalls.hu
Fotótapéta Közelkép virágokról, Virágos fotótapéta, Népszerű fotótapéta, w00966 - Tapeko.hu
Fotótapéta Régi lótuszvirágok, Fotótapéta virágok és növények, w05445 : Uwalls.hu
Fotótapéta Virágok, Fotótapéta virágok és növények, w05073 : Uwalls.hu
Paraméterek és leírás
| Gyártó | DIMEX ART |
|---|---|
| Szín | Zöld |
| Szín | Lila |
| Anyag | Nem szőtt |
| Motívum / Indíték | Virágok és levelek |
| Méretek | 0,53 x 10,05 m |
| Szoba | Hivatal |
| Szoba | Kereskedelmi helyiségek |
| Szoba | Nappali szoba |
| Szoba | Folyosók és közlekedők |
| Szoba | Hálószoba |
| Illesztés | 0 cm |
| Tapétafajta | Nem szőtt tapéta |
| Ország | Németország |
| Szélesség | 53 |
| Magasság | 1005 |
| Márka | DIMEX |
| Dátumig érvényes | 2028 |
A nem szőtt tapéta JELLEMZŐI
A tapéta nem szőtt anyagból, azaz rostos pépből készül, ami garantálja a tapéta szilárdságát, moshatóságát, színtartósságát és mindenekelőtt a hosszú élettartamot. A falra helyezett tapéta könnyedén megváltoztathatja szobája megjelenését és teljesen új hangulatot kölcsönözhet annak a választott mintának megfelelően. A nem szőtt tapéta előnye a könnyű ragasztás és eltávolítás, valamint a tökéletes légáteresztő képesség.
Nem szőtt tapéta HASZNÁLATA
A nem szőtt fali tapéták minden nedvszívó felületre alkalmasak, mint például falak, mennyezetek stb., mindenféle belső vakolattal vagy gipszkartonnal ellátva. A nem szőtt tapéták alkalmasak betonpanelekhez, alaptapétákhoz, forgácslapokhoz stb. A tapéta ragasztása előtt mindig javasoljuk, hogy az aljzatot áthatoló bevonattal kezeljük.
Nem szőtt tapéták RAGASZTÁSA
A nem szőtt tapéta ragasztása egyszerű, és még egy kezdő is meg tudja csinálni. További információkat a kártya következő lapján vagy az UTASÍTÁSOK részben talál.
A TAPET FELHASZNÁLÁS kiszámítása
Itt kiszámolhatja a SZŐNYEGFELHASZNÁLÁST a helyiség vagy a fal mérete alapján.